Gearbox-baas bang om Borderlands uit te brengen

De baas van de ontwikkelaar Gearbox, Randy Pitchford, heeft vandaag aangegeven in een interview met Eurogamer.net dat hij 'doodsbang' is om Borderlands uit te brengen. Niet omdat hij twijfelt aan de kwaliteit van het spel, maar wel omdat de concurrentie niet mis is.

Pitchford steunt op het feit dat Borderlands een nieuwe franchise is die zich nog niet heeft bewezen. De game van Gearbox zal het immers moeten opnemen tegen onder meer FIFA 10, Uncharted 2: Among Thieves en Brütal Legend, die in dezelfde maand verschijnen. Niet te vergeten dat ook Modern Warfare 2 en Assassin's Creed 2 een maand later als grote concurrenten worden aanzien.

When people take risks and it's not rewarded, in the case of Mirror's Edge, it's makes it harder for others to be comfortable taking risks. Yeah, I'm terrified. And Borderlands is an original brand, too, so it's even more risky.
Packshot Borderlands

Reviewscore

4/5

Ontwikkelaar

Gearbox Software

Uitgever

2K Games

Release

23 oktober 2009

Platforms

PC
X360
PS3