Gearbox Software mede-oprichter Landon Montgomery overleden
Landon Montgomery, mede-oprichter van Gearbox Software, is overleden. Het nieuws werd eerder vandaag bevestigd door het officiële Twitteraccount van Gearbox Software.
"We zijn diepbedroefd nadat we vandaag hebben gehoord dat een van onze mede-oprichters, Landon Montgomery, is overleden", zo luidt het statement op het Twitteraccount van Gearbox Software. Verder schrijft het gamebedrijf dat Montgomery een grote rol heeft ingenomen bij het vinden van een gepaste identiteit voor Gearbox Software. Montgomery heeft gewerkt aan enkele van de bekendste gameseries van het afgelopen decennium, waaronder Half-Life, Brothers in Arms, Halo: Combat Evolved en meer. In de jaren negentig werkte hij kort samen met Bethesda. Hij was toen vooral werkzaam als een level ontwerper.
Landon Montgomery is helaas slechts 46 jaar geworden. Gameliner steekt alle familieleden, vrienden en overige naasten een hart onder de riem.
Onze aanpoter zit geen moment stil. Ruïneert hij geen levens met League of Legends, dan is hij wel nieuws aan schrijven. Schrijft hij geen nieuws, dan kijkt hij wel eSports. Kijkt hij geen eSports, dan loopt hij wel te ouwehoeren in de Game Over Podcast. Met zijn unieke kijk op de wereld brengt Delano je in contact met de meest interessante en verbijsterende dingen. Kortom als je denkt aan Delano, dan denk je aan DieLano.
-
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie -
Game review0LumenTale: Memories of Trey review - Charmant, maar niet zonder haken en ogen
Jolien speelt Lumentale: Memories of Trey en ontdekt een charmante monster collection-game met sterke designs, maar ook omslachtige systemen.
0 reacties -
PreviewPreview: Corsair Cove - Wat piraten en varkens gemeen hebben
Wat hebben piraten en varkens met elkaar gemeen? Nou, de citybuilder en strategiegame Corsair Cove die geleende concepten omzet in een toffe piratengame.
0 reacties