Gerucht: De Xbox 720 blokkeert tweedehands games en bevat Blu-Ray
Geruchten zijn er nou eenmaal in de wereld. Zo bevat de wereld van de games vele geruchten, en ook dit keer is het weer raak. De nieuwe Xbox 720 wordt maarliefst zes keer sneller dan de huidige Xbox 360. Dit moet natuurlijk een reden hebben, en dat zou de volgende zijn.
De Xbox 720 zal gaan afstappen van de DVD's, en overgaan op Blu-Ray. Dit zorgt inderdaad voor een beetje extra snelheid. Dan is het alleen nog de vraag hoe duur de games gaan worden.
Daarnaast is er nog een quote opgedoken over tweedehandsgames.
Ik heb van een betrouwbare bron in de industrie vernomen dat Microsoft van plan is om een ​​soort van anti-gebruikte game-systeem te installeren als onderdeel van de opvolger van de Xbox 360
De console zal dus, volgens deze persoon hierboven, tweedehands games niet draaien. Erg jammer, want dit heeft toch eigenlijk geen toevoeging? Of dit allemaal waar is, is natuurlijk nog maar de vraag. Daarvoor wachten we op antwoord van Microsoft
-
Releases5 must-have games voor juni 2026 met Star Fox
Mei 2026 komt ten einde, dus het is tijd om vooruit te blikken. Juni 2026 is wellicht niet heel druk, maar er staan alsnog wat potentiële bangers klaar!
8 reacties -
NieuwsChadley speelt belangrijke rol in Final Fantasy 7 Remake Part 3
Chadley gaat een belangrijke rol spelen in het laatste deel van de Final Fantasy VII Remake-trilogie. Maar welke rol gaat dat zijn? Dat blijft een...
4 reacties -
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
2 reacties -
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
1 reactie