Gerucht: Mogelijk krijgt Mario een nieuwe Switch-bundel

Er wordt volop gespeculeerd hoe Nintendo van de hype wil profiteren rondom de Super Mario Bros. Movie. Inmiddels is een gerucht opgedoken over een Switch-bundel met een exclusieve bonus gekoppeld aan de Mario-film.

Volgens een tweet van billbill-kun komt deze nieuwe Switch-bundel op 10 maart uit in Frankrijk. Inderdaad, de datum van Mario-dag. Twitter-gebruiker billbill-kun staat normaliter bekend om het onthullen van deals ten aanzien van games en tech. De potentiële bundel bevat een Nintendo Switch met rode joy-cons, een digitale code voor Super Mario Odyssey en 'iets' gerelateerd aan de Super Mario-verfilming. Mogelijk krijgen we met de laatste trailer voor de Super Mario Bros. Movie te zien wat deze bonus gaat zijn.

Waar of niet waar, dit gerucht biedt in ieder geval een inkijkje in mogelijke acties van Nintendo rondom de Mario-verfilming.

Bron: billbill-kun
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord