Gerucht: Square Enix geeft opdracht tot vernietigen FFXIV games
Volgens een gebruiker op het forum van NeoGAF heeft uitgever Square Enix aan winkeliers gevraagd om alle kopieën van Final Fantasy XIV die ze nog in de schappen hebben liggen te verwijderen. Voor elke game ontvangen ze naar verluidt zestien dollar.
Of deze actie overeenkomt met de waarheid is niet bekend, maar het zou best kunnen dat Square Enix dit doet omdat er binnenkort een verbeterde versie van het spel zal verschijnen, zoals ook een woordvoerder van de uitgever benadrukt:
We haven't announced pricing and launch time for the title yet. However, we have publicly stated that bèta will begin at the end of this year.
Wanneer de reboot van Final Fantasy XIV (met de toepasselijke subtitel 'A Realm Reborn') precies uit gaat komen is nog onbekend, wel zeker is dat het ergens eind dit jaar zal zijn.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties