Gerucht: Square Enix komt met nieuwe game tijdens Tokyo Game Show
De Tokyo Game Show belooft een spektakel te worden! Er gaan nu zelfs geruchten de ronde dat Square Enix, bekend van onder andere Deus Ex: Mankind Divided en Final Fantasy XV, een nieuwe actie-game gaat aankondigen!
De uitgever gaat dit waarschijnlijk doen tijdens hun persconferentie. Deze vindt plaats op donderdag 15 september, 06.00 uur Nederlandse tijd. Het gerucht werd aan het rollen gebracht door een nieuwe pagina op de Japanse site van Square Enix:
De tekst luidt (vrij vertaald):
De eerste onthulling van een nieuwe actiegame op de TGS!
Op 15 september, (donderdag) 13:00 SQEX hoofdpodium.
Dit is de dag van de aankondiging, dus stay tuned!
Waar hopen jullie op? Een vervolg op één van de bekende, populaire games? Of toch een volledig nieuw project? Gameliner houdt voor jullie alles in de gaten!
-
Releases5 must-have games voor juni 2026 met Star Fox
Mei 2026 komt ten einde, dus het is tijd om vooruit te blikken. Juni 2026 is wellicht niet heel druk, maar er staan alsnog wat potentiële bangers klaar!
7 reacties -
NieuwsChadley speelt belangrijke rol in Final Fantasy 7 Remake Part 3
Chadley gaat een belangrijke rol spelen in het laatste deel van de Final Fantasy VII Remake-trilogie. Maar welke rol gaat dat zijn? Dat blijft een...
4 reacties -
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
1 reactie -
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
1 reactie