Gerucht: Zo ziet GTA 6 er mogelijk uit
Gamers kunnen wellicht een beter idee krijgen van wat ze kunnen verwachten, met name op het grafische vlak, van de langverwachte game GTA 6. Op X (voorheen Twitter) circuleren op dit moment mogelijk uitgelekte beelden van de game.
Is het opzettelijk vrijgegeven materiaal van GTA 6, een lek, of kijken we naar een opgepoetste versie van GTA 5? In het laatste geval zijn er goed in de maling genomen, maar in het tweede geva zou dit een nachtmerrie kunnen zijn voor Rockstar, die al even bezig is met de ontwikkeling van de hoogst geanticipeerde game van dit decennium. Op X zijn momenteel beelden te vinden die mogelijk betrekking hebben op GTA 6. Hieronder zie je de geposte beelden door een X-gebruiker:
Neem deze beelden nog maar met korreltje zout, want morgen pas geeft Rockstar de eerste officiële trailer van de game. In de commentsectie op X klinkt ook het geluid dat het hier om opgepoetste beelden van GTA 5 gaat.Morgen dus de trailer; wanneer GTA 6 precies uitkomt, is nog niet bekend.
Onze aanpoter zit geen moment stil. Ruïneert hij geen levens met League of Legends, dan is hij wel nieuws aan schrijven. Schrijft hij geen nieuws, dan kijkt hij wel eSports. Kijkt hij geen eSports, dan loopt hij wel te ouwehoeren in de Game Over Podcast. Met zijn unieke kijk op de wereld brengt Delano je in contact met de meest interessante en verbijsterende dingen. Kortom als je denkt aan Delano, dan denk je aan DieLano.
Platforms
-
NieuwsPre-orders Grand Theft Auto 6 overstijgen alle verwachtingen
Take-Two-CEO Strauss Zelnick noemt de vraag naar GTA 6 pre-orders “ongekend” en “verbazingwekkend”, maar exacte aantallen worden met reden niet gedeeld.
70 reacties -
NieuwsTake-Two over GTA 6 Netflix-deal: Je snapt het wanneer je het ziet
Take-Two CEO Strauss Zelnick reageert op de exclusieve GTA 6 Extended Look op Netflix. “Dit is een must-see event. Je snapt het wanneer je het ziet.”
41 reacties -
NieuwsGTA 6-moederbedrijf: Fysieke releases zijn niet langer logisch
Slecht nieuws voor GTA 6! Take-Two-CEO Strauss Zelnick beweert dat fysieke schijven voor grote games steeds minder logisch zijn voor de consument.
102 reacties -
Breaking!Netflix pakt primeur met showcase van GTA 6
In het kader van 'vrij onverwachts' mengt Netflix zich in de marketingplannen van GTA 6. Via de streamingdienst wordt 'An Extended Look' onthuld.
123 reacties