Gran Turismo 6 bevestigd voor PlayStation 4?

We hebben er lang op moeten wachten, maar gisteren was het dan eindelijk zover. De release van Gran Turismo 5 is inmiddels een feit.

De game is nog geen dag gelanceerd of Kazunori Yamauchi, de grote baas bij Polyphony heeft het alweer over de opvolger van Gran Turismo 5. Hij geeft in een interview met Eurogamer aan dat hij niet zeker weet of de game wel op de PlayStation 3 gaat verschijnen.

Ten years ago it was easier to predict what would happen three years in the future. Nowadays no-one knows what happens in the future. In three years, we don't know what will happen.

Hij heeft daarnaast beloofd dat de ontwikkelaar aan Gran Turismo 5 zal blijven werken, om het te blijven verbeteren middels DLC.

Ondertussen maken ze alvast een begin met Gran Turismo 6, maar of deze nog op de PlayStation 3 verschijnt is dus heel onzeker. Gran Turismo 5 is nu meer dan vijf jaar in ontwikkeling geweest. Ik vind het daarom ook niet zo gek dat hij daarom geen uitspraken meer durft te doen.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 180 reviews 7035 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.

Packshot Gran Turismo 6

Ontwikkelaar

Polyphony D.

Uitgever

Sony Interactive Entertainment

Release

6 december 2013

Platforms

PS3
Reacties
Avatar Kloothommel
Kloothommel
lvl17 Final Form
25 november 2010 om 17:12

...

Zucht...

0
Avatar Tristan
Tristan
lvl15 Community Veteraan
25 november 2010 om 13:26

Goed bezig daarzo :D

0
Avatar Iam_Alex
Iam_Alex
Gameliner
25 november 2010 om 12:58

Ik heb het aangepast, nadat jij je reactie had ge edit. Rekenen was niet mijn sterkste vak vroeger. Ik dacht dat 2005 alweer zeven jaar geleden was. ;)

0
Avatar untouch
untouch
lvl1 Press Start
25 november 2010 om 12:43 bewerkt

hoe kan die game nu al 7 jaar in ontwikkeling zijn?
Dus jullie bedoelen dat de game in ontwikkeling is sinds 2003?
GT4 kwam uit 8 maart 2006.
DE PS3 zelf is nog maar 4 jaar op de markt.
Na GT4 (2006) hebben ze gewerkt aan GT HD die uiteindelijk geschrapt werd, dan kwam prologue in 2008


edit, is ondertussen aangepast zie ik

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord