Guild Wars 2 ligt weer in de winkels
De release van de nieuwste MMORPG van NCsoft, Guild Wars 2 ging niet zonder slag of stoten. De game verkocht namelijk zo goed dat de online servers het niet aankonden waardoor de uitgever de verkoop moest staken. Vandaag maakte NCsoft echter bekend dat de game weer te koop zal zijn.
De staking van de verkoop was hard nodig. Het spel vloog in de eerste twee dagen als warme broodjes over zowel de digitale als fysieke toonbanken. De servers van NCsoft konden deze massale toestroom van spelens niet helemaal aan waardoor de uitgever besloot de verkoop tijdelijk te staken en de serverparken uit te breiden alvorens met de verkoop verder te gaan. Hierdoor konden gamers die de game al hadden gekocht gewoon blijven spelen, maar moest de rest een tijdje wachten voordat ook zij met deze MMORPG aan de slag konden gaan.
Guild Wars 2 ligt vanaf vandaag opnieuw in de fysieke als digitale winkels, exclusief voor de pc.
-
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie -
Game review0LumenTale: Memories of Trey review - Charmant, maar niet zonder haken en ogen
Jolien speelt Lumentale: Memories of Trey en ontdekt een charmante monster collection-game met sterke designs, maar ook omslachtige systemen.
0 reacties -
PreviewPreview: Corsair Cove - Wat piraten en varkens gemeen hebben
Wat hebben piraten en varkens met elkaar gemeen? Nou, de citybuilder en strategiegame Corsair Cove die geleende concepten omzet in een toffe piratengame.
0 reacties