Hitman krijgt Companion App
Square Enix heeft een Companion App uitgebracht voor Hitman, die te downloaden is voor iOS en Android.
De Companion App houdt spelers op de hoogte van nieuws rondom Hitman. Als er een nieuwe episode, Elusive Target, Escalation Contract of Featured Contract beschikbaar is krijgen bezitters van de app een melding.
Naast het nieuws over de Companion App hebben Square Enix en ontwikkelaar IO Interactive ook laten weten dat de volgende Elusive Target op 15 juli opduikt in Sapienza. Het doelwit heet Dylan Narvaez en spelers krijgen 72 uur om hem om te leggen. Er is echter wel één probleem: het doelwit is in Sapienza samen met zijn tweelingbroer Gonzalez. Spelers moeten dus eerst uitzoeken welke van de twee Dylan Narvaez is.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties