Hitman krijgt Companion App
Square Enix heeft een Companion App uitgebracht voor Hitman, die te downloaden is voor iOS en Android.
De Companion App houdt spelers op de hoogte van nieuws rondom Hitman. Als er een nieuwe episode, Elusive Target, Escalation Contract of Featured Contract beschikbaar is krijgen bezitters van de app een melding.
Naast het nieuws over de Companion App hebben Square Enix en ontwikkelaar IO Interactive ook laten weten dat de volgende Elusive Target op 15 juli opduikt in Sapienza. Het doelwit heet Dylan Narvaez en spelers krijgen 72 uur om hem om te leggen. Er is echter wel één probleem: het doelwit is in Sapienza samen met zijn tweelingbroer Gonzalez. Spelers moeten dus eerst uitzoeken welke van de twee Dylan Narvaez is.
-
GameplayCheck hier gameplay van Elden Ring op de Nintendo Switch 2
Benieuwd hoe Elden Ring Tarnished Edition op de Nintendo Switch 2 draait? Check hier de gloednieuwe gameplaytrailer en vel zelf een oordeel!
1 reactie -
NieuwsControl Resonant is goud gegaan, maar fysieke release is uitgesteld
Zowel goed als minder goed nieuws rondom de actiegame Control Resonant. Remedy Entertainment geeft een update over de aanstaande launch.
2 reacties -
Friendly ReminderFriendly Reminder: Kijk vanavond om 20:30 uur naar de Game Over Podcast
Even een friendly reminder dat vanavond de nieuwe aflevering van de Game Over Podcast om 20:30 uur live te zien is. Schuif dus gezellig aan en klets mee.
0 reacties -
Nieuws11 bit studios koppelt aan bij Harvester Games voor Trainwatch
Uitgever 11 bit studios heeft besloten om in te stappen bij Harvester Games om het mysterieuze Trainwatch naar de eindbestemming te loodsen.
0 reacties