In week 1 verkoopt Battlefield 1 beter dan Battlefield 4 en Hardline samen
In Engeland verkocht Battlefield 1 in de eerste week meer dan Battlefield 4 en Battlefield Hardline samen in hun eerste week. Over een mooie start gesproken. Echter sleept Battlefield 1 niet de (zojuist bedachte) prijs voor Meest Succesvolle Debuut van 2016 in de wacht in de categorie shooters. Vooralsnog was de eerste week van Tom Clancy's The Division het meest succesvol.
Dit zijn overigens de cijfers van de fysieke verkopen. Aangezien de pc-versie via Origin verkocht wordt, zijn hiervan nog geen officiƫle cijfers bekend. In een periode van 24 uur waren er totaal (pc, PS4, XONE) meer dan 800.000 spelers ermee aan de slag. Ook niet verkeerd.
Battlefield 1 is sinds 21 oktober verkrijgbaar voor de pc, PlayStation 4 en Xbox One. In onze review verdient de nieuwe titel maar liefst vierenhalf van de vijf sterren. Heb jij de shooter in huis? Laat ons weten wat je ervaringen zijn!
-
GameplayCheck hier gameplay van Elden Ring op de Nintendo Switch 2
Benieuwd hoe Elden Ring Tarnished Edition op de Nintendo Switch 2 draait? Check hier de gloednieuwe gameplaytrailer en vel zelf een oordeel!
1 reactie -
NieuwsControl Resonant is goud gegaan, maar fysieke release is uitgesteld
Zowel goed als minder goed nieuws rondom de actiegame Control Resonant. Remedy Entertainment geeft een update over de aanstaande launch.
2 reacties -
Friendly ReminderFriendly Reminder: Kijk vanavond om 20:30 uur naar de Game Over Podcast
Even een friendly reminder dat vanavond de nieuwe aflevering van de Game Over Podcast om 20:30 uur live te zien is. Schuif dus gezellig aan en klets mee.
0 reacties -
Nieuws11 bit studios koppelt aan bij Harvester Games voor Trainwatch
Uitgever 11 bit studios heeft besloten om in te stappen bij Harvester Games om het mysterieuze Trainwatch naar de eindbestemming te loodsen.
0 reacties