Indiana Jones uit pre-productie fase
Later dit jaar zal de nieuwe Indiana Jones film in de bioscoop verschijnen. Vandaag heeft een bron binnen Lucas Arts bekendgemaakt dat men ook is gestart met de ontwikkeling van de game rond deze avonturier.
De game bevindt zich al sinds ongeveer twee jaar in de zogenaamde 'pre-productie'-fase, doordat Star Wars: The Force Unleashed voorrang kreeg binnen de ontwikkelstudio. Nu is men dus eindelijk gestart met de daadwerkelijke ontwikkeling van de game, die gebruik zal gaan maken van NaturalMotion's "euphoria" technologie. Deze technologie zal moeten zorgen voor een dynamische en daardoor unieke ervaring.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties