Infinity Ward biedt excuses aan voor texture Modern Warfare 2

Gisteren lieten we jullie weten dat de map Favela uit Call of Duty: Modern Warfare 2 niet meer online te spelen is. Dit heeft te maken met een schilderij met een uitspraak boven het toilet. Infinity Ward, de ontwikkelaar van de game, heeft officieel zijn excuses aangeboden.

De ontwikkelaar had gereageerd op de video waarin de klacht naar voren kwam, maar omdat de reacties zijn uitgeschakeld, is dit niet meer te zien. Via Twitter heeft de ontwikkelaar zijn reactie opnieuw geplaatst:

An apology from Infinity Ward:

Thank you for bringing this to our attention. We did not mean to offend. We apologize for this mistake & for using this texture in the frame.

We respect cultural diversity & take this very serious. Our fans mean everything to us.

Infinity Ward is nu hard aan het werk aan een update om de texture te verwijderen. Hierna zal de update enkele dagen worden getest. Als alles meezit zal de update volgende week verschijnen, zodat de map Favela weer speelbaar zal zijn in de multiplayer.

Call of Duty: Modern Warfare 2 verscheen in november 2009 voor de Xbox 360, pc en de PlayStation 3.