Informatie over maps, modi en meer van Battlefield 1 uitgelekt

Momenteel genieten een select aantal spelers van Battlefield 1 middels een gesloten alpha. Zoals verwacht is er altijd één speler bereid de data in te duiken en het één en ander voor ons online te plaatsen. Dit keer betreft het Redditor Lobix300. De lijst aan informatie is lang, heel erg lang. Natuurlijk kunnen er spoilers zijn, dus lees verder op eigen risico.

Naast een enorme lijst aan wapens, gadgets en exclusieve Dog Tags komen ook het verhaallijn, de beschikbare maps en gamemodi aan de orde. Het verhaallijn is opgedeeld in zeven episodes en elke episode is vervolgens opgesplitst in twee tot vier hoofdstukken. De namen van de episodes en hoofdstukken vind je op de Reddit-pagina zodat dit artikel enigszins vrij van spoilers is.

Verder zijn er tien maps, hetzelfde aantal als bij de lancering van Battlefield 4. Van de maps zijn alleen bestandnamen bekend, maar met een beetje inbeeldingsvermogen heb je een redelijk idee.

- MP_Amiens
- MP_Chateau
- MP_Desert
- MP_FaoFortress
- MP_Forest
- MP_Argonne
- MP_ItalianCoast
- MP_MountainFort
- MP_Scar
- MP_Suez

Daarnaast kun je straks aan de slag met zeven modi. Er zijn bekende modi als Rush en Conquest, maar ook nieuwelingen zoals Possession en Breakthrough.

- GAMEMODE_RUSH
- GAMEMODE_CONQUEST
- GAMEMODE_TEAMDEATHMATCH
- GAMEMODE_BREAKTHROUGH
- GAMEMODE_DOMINATION
- GAMEMODE_POSSESSION
- GAMEMODE_AIRSUPERIORITY

Battlefield 1 is vanaf 21 oktober verkrijgbaar voor de pc, PlayStation 4 en Xbox One.

Bron: Reddit