Jouw eigen verzonnen achievement in Ninja Gaiden 2

Ontwikkelaar Team Ninja maakt gebruik van het populaire achievement-systeem van de Xbox 360. Zo laten zij op hun blog weten dat gamers kunnen helpen met het verzinnen van nieuwe achievements voor Ninja Gaiden 2. Wanneer je een leuke originele achievement hebt weten te verzinnen dan kun je deze tot en met 24 januari insturen.

Wanneer je de gelukkige winnaar bent, is het leuke aan alles dat de gekozen achievements jouw naam, artwork, beschrijving of gamescore in de game terecht komt. Klik hier om naar de blog te gaan om mee te doen.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 164 reviews 7050 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.

Packshot Ninja Gaiden 2 (Sigma)

Reviewscore

4/5

Ontwikkelaar

Team Ninja

Uitgever

Microsoft Game Studios

Release

6 juni 2008

Platforms

PC
X360
PS3
PSV
PS4
XONE
NSW