Kinect niet mogelijk voor tablets en smartphones
Microsoft ziet geen toekomst voor de Kinect in combinatie met tablets en smartphones. Het lijkt onwaarschijnlijk dat bewegingsgevoelige besturing zal verschijnen op deze kleine apparaten. Op laptops en pc's zijn er wel mogelijkheden.
In een interview met NU.nl liet Craig Eisler dit weten. De technologie-guru van Microsoft lijkt het onlogisch om bijvoorbeeld telefoons met beweging te besturen. Een touchscreen is hiervoor beter geschikt.
Ik zie Kinect niet snel gebruikt worden in tablets en telefoons. Besturing via beweging op kleine apparaten zou onlogisch zijn omdat deze gadgets vaak een touchscreen hebben en je ze beter kan besturen door aanraking.
Op pc's zijn de mogelijkheden groter. Het doorlopen van een PowerPoint-presentatie werd door Eisler genoemd. Uiteraard kan er veel meer. Sinds Microsoft een ontwikkelingskit van Kinect voor Windows aanbiedt, zijn er al verscheidene ontwikkelingen geweest. NU.nl noemt het voorbeeld van kledingwinkel Bloomingdale. Met een lichaamsscan kan gekeken worden welke kleding geschikt is - thuis met de Kinect.
Hetzelfde is mogelijk voor laptops. Eisler durft echter niets te beloven. De accuduur zou een probleem vormen, evenals de geringe ruimte om de hardware te verwerken.
-
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties -
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie