Laatste hoofdstuk Final Fantasy XIII-reeks aangekondigd
Uitgever Square Enix heeft vandaag het laatste 'hoofdstuk' van het verhaal uit Final Fantasy XIII-reeks aangekondigd. Het spel zal Lightning Returns: Final Fantasy XIII gaan heten en zal als een stand-alone game verschijnen.
Square Enix onthulde de game tijdens de speciale evenementen die ze houden in het thuisland Japan ter ere van het vijfentwintigjarige bestaan van de Final Fantasy-reeks. De game zal verder gaan waar Final Fantasy XIII en zijn vervolg: Final Fanstasy XIII-2 ophielden. Je speelt met de heldin Lighting in een wereld die op de rand staat van totale vernietiging. Tijd zal hierbij een erg grote rol spelen. De wereld is namelijk dynamisch en de omgevingen en missies passen zich naarmate de tijd verstrijkt aan.
Ditmaal kan je in volledige vrijheid de wereld gaan verkennen. De gevechten zullen nog meer actiegericht worden, al beloofd de uitgever dat de iconische elementen van de serie in de gevechten bewaard zullen blijven.
Lightning Returns: Final Fantasy XIII staat gepland voor een release in 2013. Het is nog niet bekend op welke consoles de game zal worden uitgebracht.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
1 reactie -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties