Makers Dragon Ball FighterZ teasen wellicht nieuwe RPG
ARC Systems, bekend van hun laatste game Dragon Ball FighterZ, teased ons met een nieuwe game. Echter, de teller op de website telt af naar een wel heel dubbelzinnige datum, namelijk die van één april.
Als je vervolgens op het logo klikt, kom je op een vervolgpagina waar een video gaat spelen, zeer waarschijnlijk op die datum. Het is niet duidelijk wat het voor game kan zijn, daar er de afgelopen tijd geen andere hints of teasers naar buiten zijn gekomen. Als je echter bijvoorbeeld op de button klikt van Facebook, zie je in de adresbalk wel verwezen worden naar een RPG.
Hoe dan ook, we moeten maar even wachten. Is er in de tussentijd iemand met uitstekende kennis van de Japanse taal?
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties