Mario & Sonic: London 2012 twee miljoen keer verkocht
SEGA doet het goed met de mix van Mario en Sonic op de Olympische Spelen. Waar de voorgaande al als warme broodjes over de toonbank vlogen doet het nieuwste deel het ook al erg goed. Die is namelijk al twee miljoen keer over de toonbank gevlogen. We praten dan over de Wii-versie, want op de 3DS moet het spel nog uitkomen!
Hebben jullie de game al in huis of wachten jullie op de 3DS-versie?
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
1 reactie -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties