Metroid Prime daaide op gemodificeerde Unreal 2 Engine
Een paar handige gamers hebben ontdekt dat de eerste Metroid Prime op een zwaar gemodificeerde versie van de Unreal 2 Engine.
Zo zouden ze onder andere een aantal source-scrips hebben gevonden, evenals de level steaming-mogelijkheid van Unreal. Deze mogelijkheid zat ook in de Unreal 3 Engine, waarin die nog veel beter was, maar niet in de oorspronkelijke tweede versie.
Wat vinden jullie van deze ontdekking?
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties