Microsoft staakt Fable en sluit Lionhead Studios
Microsoft gaat ook Lionhead Studios sluiten, nadat de consolegigant eerder vandaag meldde dat ontwikkelaar Press Play Studios in Denemarken is gesloten. Fable Legends gaat in elk geval niet meer verschijnen.
Het Britse Lionhead Studios bestaat al sinds 1996 en is opgericht door Peter Molyneux. In 2006 werd de studio overgenomen door Microsoft. Fable was razend populair bij het Xbox-publiek, maar na het uitbrengen van Fable: The Journey werd dat steeds een beetje minder. Tijdens de E3-persconferentie afgelopen zomer kondigde Microsoft Fable Legends aan als free-to-play-game.
Aan het talent van de medewerkers heeft het in ieder geval niet gelegen. Microsoft prijst op hun website beide studios voor hun aandeel in de game-industrie. Voor de getroffen medewerkers wordt een oplossing gezocht binnen Xbox zelf, of bij andere ontwikkelaars. De bestaande gameseries zullen de nodige ondersteuning blijven krijgen.
-
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie -
Game review0LumenTale: Memories of Trey review - Charmant, maar niet zonder haken en ogen
Jolien speelt Lumentale: Memories of Trey en ontdekt een charmante monster collection-game met sterke designs, maar ook omslachtige systemen.
0 reacties -
PreviewPreview: Corsair Cove - Wat piraten en varkens gemeen hebben
Wat hebben piraten en varkens met elkaar gemeen? Nou, de citybuilder en strategiegame Corsair Cove die geleende concepten omzet in een toffe piratengame.
0 reacties