Monster Hunter World crasht bij 200 decorations
Men is erachter gekomen dat Monster Hunter World kan crashen als je meer dan 200 Decorations in je Item Box hebt. Capcom is op de hoogte van dit probleem en werkt al aan een oplossing. Het is echter nog zeldzaam omdat het een behoorlijk hoog aantal decorations is, wat nog weinig spelers hebben behaald.
De Decorations verbeteren je wapens en armor. Vooral aan het einde van het spel als je de meest exclusieve items wilt halen en flink wilt levelen, kan dit een probleem worden. Monster Hunter World kreeg van onze Rudy een dikke vierenhalve ster. Gelukkig geen 200 zullen we maar zeggen.
Hoeveel decorations hebben jullie?
Monster Hunter World is reeds beschikbaar voor Xbox One en PlayStation 4.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties