Monster Hunter World is vijf miljoen keer verscheept
Capcom heeft bekendgemaakt dat Monster Hunter World de grens van vijf miljoen verscheepte exemplaren is gepasseerd. Bij dit aantal zijn ook de digitale verkoopcijfers van de nieuwste Monster Hunter-game gerekend.
Monster Hunter World heeft het aantal verscheepte exemplaren weten te bereiken binnen drie dagen tijd. Hiermee is het de snelst verkopende game van de serie. Monster Hunter is altijd zeer populair geweest in Japan, maar lijkt met dit deel ook in het Westen definitief door te breken. Capcom laat weten zeer blij te zijn met dit nieuws en is van plan om de game lange tijd te gaan ondersteunen met gratis content-updates.
Monster Hunter World is sinds 26 januari verkrijgbaar voor de PlayStation 4 en Xbox One. De game verschijnt later dit jaar ook voor de pc. In onze review wordt Monster Hunter World beloond met vier en een halve ster.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
3 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
2 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.