Nachtbrakers: 20/03 Met: Animal Crossing, Doom en Halo
Goedenacht allemaal het is weer vrijdagnacht en dat betekent dat ik de week mag afsluiten met de Nachtbrakers! Ik denk alleen dat weinig mensen dit gaan lezen om dat één helft van de mensen op dit bezig is op hun eilanden in Animal Crossing: New Horizons of demonen aan het afmaken zijn in Doom Eternal. Toch heb ik voor jullie weer een aantal leuke nieuwtjes op een rij gezet.

- De game Sea of Thieves bestaat twee jaar! Om dit te vieren maakt ontwikkelaar Rare LTD. De game dit weekend gratis voor Xbox Live-leden. Hoe gaaf is dat?!
- Irriteer jij je ook zo aan mensen die zich op het dak schuilhouden in Call of Duty: Warzone. Nou, het blijkt dat er een hele simpele legale oplossing voor is. De air strike is namelijk nog sneller geworden in Warzone, dus die ‘Roof Campers’ maken geen schijn van kans. The more you know ;)
- Animal Crossing: New Horizons is vandaag uitgekomen, dus de kansen van Nintendo om ons helemaal kapot te spammen met trailers beginnen kleiner te worden. Toch is deze video van de game’s producer, Hisashi Nogam is wel echt super schattig!
- Nioh 2 kwam vorige week uit op de PlayStation 4. Philip was in zijn review aardig te spreken over deze game en nu heeft ontwikkelaar Team Ninja aangekondigd dat er een nieuwe update voor de game beschikbaar is!
- Nintendo heeft een nieuwe Switch exclusive aangekondigd! Clive ’n Wrench… sorry dat ik het zeg, maar waarom lijkt dit zo uit de wereld van Freddy Fish en Pyjama Sam te komen?
- Nu voor een bijdrage van mijn mederedacteur Bram! Hij vond namelijk deze video, waarin de game, Halo: The Master Chief Collection, gespeeld wordt op de Nintendo Switch. Hoe gaaf is dat?!
- Nu ik een Animal Crossing-nieuwtje in mijn Nachtbrakers heb, kan ik niet aan een Doom nieuwtje ontkomen. Nou blijkt id Software, de ontwikkelaar van de populaire games, al nieuwe ideeën te hebben voor een nieuwe Doom-game. To be continued…
- Hier komt een leuk weetje voor Assassin’s Creed en Rage-fans. De componist Oliver Deriviere, bekend voor zijn werk aan Assassin’s Creed IV, staat aan het hoofd van de muziek van Rage 4!
- Er is er één jarig hoera, hoera. Dat kun je wel zien dat zijn Pokémon Ruby en Saphire! Deze games zijn namelijk vandaag 17 jaar oud geworden!
Dit was het alweer voor de Nachtbrakers deze nacht! Als jullie mij nu willen excuseren ga ik terug naar mijn eiland Laranja. Ja, ik weet dat ik net een kleine sneer naar Animal Crossing heb uitgedeeld, maar ik ben oprecht al jaren fan van deze franchise. Het is alleen dat Nintendo wel heel veel aandacht schonk aan deze game.
Nu ik hem gespeeld heb snap ik het volledig, want het is een geweldige game, maar ik hoop dat er binnenkort meer nieuws komt over welke andere titels dit jaar naar de Nintendo Switch komen. Kortom, ik wil gewoon een Nintendo Direct zien. Genoeg gemopperd, nu is het tijd om deze Nachtbrakers af te sluiten met muziek. Deze week heb ik gekozen voor het nummer These Days van Rudimental. Fijn weekend allemaal en tot volgende week!
Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties