New Game Plus-modus voor Xenoblade Chronicles 2 is vertraagd
Monolith Soft heeft wat jammerlijk nieuws voor de mensen die smachtend wachten op de New Game Plus-modus voor Xenoblade Chronicles 2. De update waarbij deze modus mee gaat komen is wat vertraagd.
Hoewel je toch makkelijk 100 uur in Xenoblade Chronicles 2 kunt stoppen, zijn de echte fans daarna natuurlijk nog niet klaar. Een New Game Plus-modus biedt dan ook de oplossing. Deze moest nog in februari komen, maar een bug gooit enigszins roet in het eten en zorgt ervoor dat de update wat vertraagd is.
Op 2 maart moet de update dan toch echt uitkomen, zo lang is dat dus ook niet meer. Je kunt de New Game Plus-modus dan natuurlijk spelen op de Nintendo Switch.
-
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties -
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie