New Super Mario Bros. 2 blijkt gouden zet
Nintendo heeft met New Super Mario Bros. 2 goud in handen. De spellengigant maakt namelijk vandaag bekend dat de game nu al meer dan één miljoen keer over de Japanse toonbanken is gevlogen.
Dit zijn pas alleen maar de Japanse retail verkopen, de exemplaren die via de eShop zijn verkocht zijn hier nog niet bij opgeteld. Nintendo heeft nog niets losgelaten over het aantal verkopen in het westen, maar het moge al duidelijk zijn dat ze met de game bakken met gou, eer, geld binnenhalen.
New Super Mario Bros. 2 ligt al enige tijd in de winkels, exclusief voor de Nintendo 3DS.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
1 reactie -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties