AD
Rockstar GTA-Online

Nieuwe Battlefield gratis en voor niks

-

EA heeft vandaag bekendgemaakt dat de nieuwe Battlefield, Battlefield Heroes, compleet gratis gaat worden. Op deze site zie je al enkele artwork van de game. Het doet denken aan Valve's Team Fortress 2. Er zijn verder nog geen screenshots.

Qua gameplay zal de Battlefield-stijl blijven. Er worden wel een hele hoop dingen makkelijker gemaakt. Dat doet EA zodat ze een bredere doelgroep kunnen krijgen. Volgens EA is deze game voor zowel de Battlefield-fan als de beginneling gemaakt.

De game zal ontwikkeld worden door Dice, die alle Battlefields al heeft ontwikkeld. Het gaat hier trouwens niet om een volwaardige sequel, maar om een spin-off.

'Waar verdiend EA zijn geld dan aan?', hoor ik je denken. Nou, honderd procent gratis is het niet. EA zal vast bonus packs ter beschikking stellen als je ervoor bètaalt. Daarnaast zal er een hoop in-game advertisements inzitten. Hier is de officiële site van Battlefield Heroes.

AD
Rockstar GTA-Online
AD
Rockstar GTA-Online