Nieuwe details Animal Crossing: Jump Out
Famitsu lezers worden in het nieuwste nummer overladen met feitjes over het aankomende Animal Crossing: Jump Out. Zo zullen er onder meer nieuwe winkels verschijnen en zal je meer dan ooit kunnen aanpassen.
Er zullen namelijk een goederenzaakje en tuincentrum te vinden zijn in dit aankomende deel. Zelfs het museum krijgt zijn eigen winkeltje! Je zal er niet dag en nacht rond kunnen hangen (behalve in het museum, want die wordt nota bene gerunt door een uil). De winkels hebben namelijk openingstijden gekregen. De tijden zijn als volgt:
-Able Sisters: 10:00-21:00
-Tuincentrum: 09:00-20:00
-Goederenzaak: 08:00-20:00
-Raccoon Housing: 10:00-20:00
-Museum: 24 uur per dag open
De vrekkige wasbeer Tom Nook zal zijn kleine rolletje als huizenbouwer ietsjes serieuzer gaan nemen: je kan namelijk bij hem terecht om iets aan je huis te laten doen. De opties om je huis te laten uitbreiden zullen namelijk uitgebreider worden. Je kan de rol als burgemeester aannemen. Hierdoor kan je daken, ramen, deuren en hekwerken aanpassen.
Animal Crossing: Jump Out zal in 2013 in Europa verschijnen, exclusief voor de Nintendo 3DS.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties