Nieuwe info God Eater 3 volgt in februari
In oktober wist Bandai Namco de fans van God Eater te verblijden met de aankondiging van God Eater 3. Verder werd er maar weinig gezegd (op wat beelden na) rondom de titel, maar daar komt binnenkort verandering in.
In februari viert de serie namelijk diens achtste verjaardag. Dit is natuurlijk een mooi moment om iets te vieren en hoe doe je dat beter dan met wat toffe aankondigingen? Nou dat is Bandai Namco mooi met mij eens. In de nieuwste kopie van het Japanse blad Famitsu liet het bedrijf weten dat het rond de verjaardag van de serie nieuwe info aan gaat kondigen.
De eerste God Eater kwam uit op 4 februari 2010. Dus nog heel even volhouden tot die datum fans!
-
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties -
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie