Nieuwe Tropico game is al in ontwikkeling bij Haemimont
Wonen op een tropisch eiland is natuurlijk geweldig, maar het is nog veel vetter als dat eiland helemaal van jou alleen is. Toch is dat - gek genoeg - niet voor iedereen weggelegd, en daarom bestaat er een game die deze situatie voor je creëert: Tropico. De ontwikkelaar van het vierde deel uit de serie, Haemimont Games, heeft laten weten dat ze op dit moment bezig zijn om een volgend deel klaar te stomen.
In plaats van het voortborduren op de al gevestigde basis, heeft Haemimont besloten op de nieuwe Tropico vanaf de grond af aan op te bouwen. Het design is nieuw, de gameplay is nieuw, de graphics zijn nieuw; kortom, we hebben te maken met een revolutie!
We've already started on Tropico. This time we're wiping the whole game clean and building it from the ground up. We're starting with a clean design this time and all the graphics will be new.
Een releasedatum is op dit moment nog niet bekend.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties