Nintendo Brievenbus oorspronkelijk in planning voor DSi

Nintendo's berichtendienst voor de 3DS, Nintendo Brievenbus, heeft een interessante voorgeschiedenis. De applicatie zou oorspronkelijk namelijk zijn gemaakt voor de DSi. In een vertaalde versie van de Japanse 'Iwata vraagt...'-afleveringen vertelden de ontwikkelaars dat het basisconcept er was en werkte, maar niet optimaal was.

Zo kende de DSi geen eigen vriendenlijst, waardoor ze aan een limiet van 18 vrienden zaten in de software zelf. Ook moest er handmatig gecontroleerd worden of er nieuwe berichten waren. Dit was erg onhandig en daarom besloten ze het project in de ijskast te zetten om later hiermee verder te gaan voor de 3DS.

Wat vinden jullie? Is het maar goed dat de Brievenbus was uitgesteld of hadden jullie het liever toch voor de DSi gezien?

Reacties
Avatar Inactieve gebruiker
Inactieve gebruiker
lvl13 Meta Builder
2 februari 2012 om 22:45 bewerkt

Ik vind het wel goed dat ze het zo hebben gedaan. De 3DS is meer geschikt.

Wel vind ik het jammer dat de 3DS niet zoiets als Pictochat heeft, maar dan online. Dat zou pas vet zijn.

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord