Nintendo Brievenbus oorspronkelijk in planning voor DSi
Nintendo's berichtendienst voor de 3DS, Nintendo Brievenbus, heeft een interessante voorgeschiedenis. De applicatie zou oorspronkelijk namelijk zijn gemaakt voor de DSi. In een vertaalde versie van de Japanse 'Iwata vraagt...'-afleveringen vertelden de ontwikkelaars dat het basisconcept er was en werkte, maar niet optimaal was.
Zo kende de DSi geen eigen vriendenlijst, waardoor ze aan een limiet van 18 vrienden zaten in de software zelf. Ook moest er handmatig gecontroleerd worden of er nieuwe berichten waren. Dit was erg onhandig en daarom besloten ze het project in de ijskast te zetten om later hiermee verder te gaan voor de 3DS.
Wat vinden jullie? Is het maar goed dat de Brievenbus was uitgesteld of hadden jullie het liever toch voor de DSi gezien?
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
3 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
2 reacties
Ik vind het wel goed dat ze het zo hebben gedaan. De 3DS is meer geschikt.
Wel vind ik het jammer dat de 3DS niet zoiets als Pictochat heeft, maar dan online. Dat zou pas vet zijn.
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.