Nintendo is niet aanwezig bij de Tokyo Game Show

Nintendo bevestigde onlangs dat ze niet aanwezig zullen zijn op de Tokyo Game Show. Dit nieuws deelde de uitgever via het officiële Twitter-kanaal.

Nintendo geeft aan dat ze wel mee zullen werken aan het tentoonstellen van indie games tijdens het vierdaagse evenement dat plaatsvindt van 30 september tot en met 3 oktober. Uitgevers en ontwikkelaars die aanwezig zullen zijn bij de Tokyo Game Show zijn onder andere Capcom, Bandai Namco, Sega, Konami, 505 Games, Square Enix en Xbox, die hiermee opnieuw een poging doet om populariteit te vergaren op de Japanse markt.

De Tokyo Game Show vindt plaats van 30 september tot en met 3 oktober.

Bron: Twitter
Eilish Janssen
Eilish Janssen Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 55 reviews 1256 artikelen geplaatst

Je zou het haast niet zeggen, maar Eilish heeft een passie voor alles dat de "normale mens" de stuipen op het lijf jaagt. Haar stapel dekentjes is torenhoog en wanneer de zon zijn oogjes sluit, wikkelt ze zich in haar coconnetje om zich onder te dompelen in menig nachtmerrie. Vergis je echter niet, Eilish is altijd vlijmscherp. Ze scheidt het kaf van het koren en weet het laatste nieuws recht voor je raap te brengen.

Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord