Nintendo NX nog steeds in de planning voor maart 2017
Om er zeker van te zijn dat er geen verwarring ontstaan, heeft Nintendo opnieuw bevestigd dat de Nintendo NX binnen een jaar in de winkels moet liggen. De nieuwe console van Nintendo staat nog steeds in de planning voor een wereldwijde release in maart 2017. Dit vermelde de president van Nintendo, Tatsumi Kimishima, tijdens Nintendo's 76th Annual General Meeting of Shareholders.
Daarbij geeft Tatsumi Kimishima nogmaals aan dat de Nintendo NX niet aanwezig was tijdens de afgelopen E3 vanwege het feit dat ze bang zijn voor na-aperij. Veel gamers vinden het natuurlijk erg jammer dat de Nintendo NX nog niet is onthuld, maar de uitgever weet de spanning er zo wel in te houden.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
3 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
2 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.