Nintendo registreert Pokémon Moon en Pokémon Sun
Nintendo heeft zojuist twee nieuwe handelsmerken geregistreerd. Het gaat hier om twee nieuwe Pokémon-titels, namelijk Pokémon Sun en Pokémon Moon. De uitgever heeft echter nog niks bekendgemaakt, maar natuurlijk zal het ook jullie niet ontgaan zijn dat morgen toevallig de nieuwste uitzending van Pokémon Direct wordt uitgezonden.
Grote kans dus dat we morgen een aankondiging kunnen verwachten van twee nieuwe Pokémon-games. Vergeet dan ook niet om morgen om 16:00 naar de nieuwste uitzending van Pokémon Direct te kijken, welke als stream te bekijken is via de Nintendo-Direct website.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
3 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
2 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.