Online servers Gravity Rush 2 blijven langer open
In september kwam het jammerlijke nieuws dat Sony in januari de online servers van Gravity Rush 2 eruit zou trekken. Inmiddels wordt duidelijk dat dit vertraagd is tot juli.
Dit werd bekend dankzij een in-game aankondiging. Daarin wordt duidelijk dat het neerhalen van de servers pas op 18 juli plaats gaat vinden. De game lag op het moment van de geplande neerhaling net een jaar in de winkelschappen dus veel fans hebben kritiek gehad op de korte periode die er maar online gespeeld kon worden. Of deze kritiek invloed heeft gehad op de vertraging is niet duidelijk.
Gravity Rush 2 kwam op 18 januari 2017 uit, dus de servers bestaan nog geen jaar. Wat de exacte reden is dat Sony besluit zo snel de stekker eruit te trekken, is niet bekendgemaakt.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
1 reactie -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
1 reactie