Ontwikkelaar Dark Souls heeft moeite met port naar pc
De ontwikkelaar van de game Dark Souls, From Software, heeft aangegeven dat ze op dit moment bezig zijn om de game naar de pc te brengen. Dat gaat echter niet zonder slag of stoot. Sterker nog, de studio heeft door gebrek aan ervaring de grootste moeite om tijdens het overzetten van de titel van de console naar de pc de kwaliteit te behouden.
To be completely honest, we're having a tough time doing it due to our lack of experience and knowledge in terms of porting to PC. First we thought it would be a breeze, but it's turned out not to be the case. We're still developing right now - we're crunching right now.
Slecht nieuws dus, aangezien dit betekent dat alle problemen van de console-versie ook in de pc-versie nog aanwezig zullen zijn. Wel krijg je bij de game voor de pc alle extra content die tot nu toe is uitgebracht gratis, maar dat is niet meer dan een pleister op een (open) wond. Hopelijk kan From Software nog iets van de port maken, maar dit nieuws stelt niet erg gerust.
-
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties -
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie