Ook Team Fortress 2 doet iets aan Valentijn
Algemeen bekend is natuurlijk dat het gisteren Valentijnsdag was. Dit wordt meestal groots gevierd, en ook de game-industrie doet hier zeker aan mee. Zolang ergens geld te verdienen valt, zijn mensen van de partij. Zo ook Team Fortress 2, met wel een hele bijzondere actie.
Het was/is namelijk mogelijk om een speciale ring te komen voor je geliefde. Het is in dit geval een diamanten ring, die voor €74,99 te kopen is. Echter, de ring is wel virtueel. Een redelijk prijsje voor een ring, dus. Wanneer je de ring hebt gekocht, kan je deze aan je partner geven. Wanneer deze ring geaccepteerd wordt, zal de hele community van Team Fortress 2 weten dat jullie tweeën smoorverliefd zijn. Wat je er verder aan hebt? Helemaal niets.
De ring veranderd overigens naar twee bandjes die jullie kunnen dragen tijdens het online spelen. Goed, hoe hebben jullie Valentijnsdag gevierd?
-
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
0 reacties -
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
0 reacties -
SeriesBekijk hier de eerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks
De allereerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks staat nu live. Bekijk hier hoe Pac-Man rivalen Inky, Pinky, Blinky en Clyde in de pan weet te hakken.
0 reacties -
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties