Oud-directeur Nintendo had invloed op DS en Wii U

De derde directeur van Nintendo, Hiroshi Yamauchi, heeft een grote rol gespeeld in het ontstaan en de ontwikkeling van de Nintendo DS en de Wii U. Dit onthulde Shigeru Miyamoto tijdens een interview.

Toen de kopstukken bij Nintendo bezig was met de ontwikkeling van de DS vroegen zij zich af of mensen wel een GameBoy Advance met krachtige specificaties wilden kopen. Volgens de oud-Nintendo directeur zou je dan niet uniek zijn op de markt en dat zou alleen maar voor prijzenoorlogen leidden.

De oud-directeur bleef verschillende malen tijdens de ontwikkeling van de DS herhalen dat ze niet hetgeen moesten blijven doen wat al eerder is gedaan. Dit statement is in stand gebleven tijdens de ontwikkeling van de Wii U.

Wat vinden jullie van het statement van de oud-directeur?

Reacties
Avatar woordjes9
woordjes9
lvl8 Achievement Hunter
20 december 2012 om 20:48

Daarom is hij een oud-directeur, hij moest weg :)

Nintendo doet het altijd goed, 3DS was een mooi voorbeeld.

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord