Pikmin 3 heeft nieuwe hoofdpersonen
Nintendo heeft tijdens hun persconferentie de nieuwe Pikmin aangekondigd. Pikmin 3 komt uit voor de Wii U.
Het spel zal zowel met de Wii U controller als met de Wiimote en nunchuck gespeeld kunnen werken, maar ook door elkaar heen. Met de WiiMote kun je beter mikken waar je je Pikmin heen stuurt, maar met de Wiipad kan de kaart beter gebruikt worden.
Ook een verrassing: Olimar is niet te zien. De reden daarvoor werd vooralsnog geheim gehouden, maar wel zijn vier andere astronautjes te zien die de Pikmin controleren.
Naast de nieuwe hoofdpersonen is er ook een nieuwe Pikmin soort. De zwarte, rotsachtige nieuwe versie is vooral goed voor brute kracht. De Pikmin gedragen zich nu ook meer dan in de vorige delen als mieren. Dingen die ze kapot slaan zullen ze in kleine brokstukken met zich meedragen.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
3 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
2 reacties
Ik hoop dat Olimar (en misschien Louie) wel een rol krijgt in de game, desnoods dat je hem moet helpen/redden! Toch wel leuk dat ze nieuwe karakters introduceren. =)
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.