PlayStation 4 ruim zes miljoen keer verkocht tijdens feestdagen
Sony heeft een goede laatste maand van 2017 gedraaid, tijdens de feestdagen zijn de PlayStation 4 en PlayStation 4 Pro maar liefst zes miljoen keer verkocht. Dit maakte Sony bekend tijdens de CES 2018 die vandaag plaatsvond.
Dit betekend dat de complete verkoopcijfers voor de PlayStation 4 en PlayStation 4 Pro nu op 73.6 miljoen staat. Naast de verkoop van de consoles deden ook de PlayStation Store en de verkoop in de winkels het erg goed. In de PlayStation Store is een record aantal verkopen behaald en ook in de winkels zijn er ruim 55.9 miljoen games verkocht. Dit brengt het totaal aantal verkochte games op 645 miljoen. Tel daar ook nog eens 31.5 miljoen spelers met een PlayStation Plus abonnement bij op en dan weet je dan Sony zich in ieder geval nergens zorgen over hoeft te maken het komende jaar.
De PlayStation 4 en PlayStation 4 Pro bestaan nu al een tijdje, maar ondanks dat doet de verkoop het nog erg goed. Ben jij een van deze PlayStation 4 bezitters of spendeer je je tijd toch liever met een andere console?
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties