PlayStation 4 volgens Sony in laatste fase levenscyclus
De PlayStation 4 zit in de laatste fase van zijn levenscyclus. Dat heeft John Kodera, CEO van Sony Interactive Entertainment, tegen investeerders gezegd tijdens de Investor Relations Day 2018 in Tokyo.
Volgens Kodera gaan de verkoopcijfers van de PlayStation 4 vanaf nu dalen. Uiteraard blijft de console volop geproduceerd worden en verschijnen er de komende jaren genoeg exclusieve games. Kodera melde verder dat PlayStation Plus zeer succesvol is en dat ook PlayStation VR het naar verwachting doet. Interessant is dat hij liet weten dat Sony tot maart 2021 op deze voet verder gaat en vanaf dan naar de toekomst gaat kijken. Een subtiele hint naar de PlayStation 5 misschien?
Voorlopig kunnen we dus nog wel even verder met de PlayStation 4. Volgens geruchten zijn er al devkits van de PlayStation 5 naar ontwikkelaars gestuurd en kunnen we de console op zijn vroegst in 2020 verwachten. Sony liet eerder weten geen hardware te onthullen tijdens aankomende E3, dus een aankondiging tijdens de E3 van 2019 ligt meer voor de hand.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
3 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
2 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.