Ready at Dawn wil focussen op consoles
Ontwikkelaar Ready at Dawn leverde eerder al het sterke Daxter af voor de PSP en ook met God of War: Chains of Olympus lijken de mannen achter het bedrijf een sterke PSP-titel in handen te hebben.
Directeur Ru Weerasuriya wist echter te vertellen dat zijn team nu zo goed als alles uit de PSP heeft weten te halen, en dat het tijd is voor een nog grotere uitdaging. Ready at Dawn zal de PSP voorlopig laten voor wat het is en zal zich vervolgens gaan richten op de next-gen consoles.
Voor de Wii wordt momenteel al gewerkt aan een titel door het bedrijf, te weten Okami. Over andere consolegametitels is niet gesproken, maar uit eerdere berichten weten we dat de makers met een geheel eigen franchise willen komen. PSP-bezitters hoeven overigens nog niet in paniek te raken door dit besluit van Ready at Dawn, Weerasuriya wist te melden dat een toekomstige PSP-titel zeker niet uitgesloten hoeft te worden.
-
TrailerDe squad heeft muzieksmaak in Call of Duty: Modern Warfare 4-campagne
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties -
NieuwsMean Girls en Clueless catwalken gratis naar The Sims 4
Maak je klaar voor drama. Mean Girls en Clueless maken hun opwachting in EA's The Sims 4. Met de kits tover jij je Sim helemaal om tot glamourpoes.
0 reacties