RollerCoaster Tycoon 3D opnieuw uitgesteld
Slecht nieuws voor RollerCoaster Tycoon fans die uitkeken naar het nieuwste deel in de reeks, RollerCoaster Tycoon 3D. Ontwikkelaar n-Space heeft namelijk op hun Facebook-pagina laten weten dat de game wederom is uitgesteld.
Volgens de pagina van n-Space staat de game nu gepland voor een release in het vierde kwartaal van dit jaar. Uitgever Atari heeft nog niet gereageerd op deze wijziging. De game heeft al meerdere vertragingen gekregen, maar is al wel goedgekeurd door Nintendo om uit gegeven te worden in de VS en Europa. Het is nu nog wachten op een precieze releasedatum van Atari, welke de uitgave van de game verzorgd.
RollerCoaster Tycoon 3D moet dit jaar nog uitkomen, exclusief voor de 3DS. Een precieze releasedatum blijft vooralsnog onbekend.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
4 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
2 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
1 reactie