Ryu Hayabusa op brute wijze vermoord
Het lijkt erop dat Ninja Gaiden 3 zijn voorgangers niet waardig is. Fans van de serie zijn teleurgesteld, maar de ene persoon is de ander niet, en die ene persoon moet zijn teleurstelling nu weer lekker overdrijven. Een Japanse gamer was zo teleurgesteld in Team Ninja dat hij zijn disc doormidden heeft gebroken. Dit gebeurd wel vaker, maar dan ook nog eens de hoofdpersoon op brute wijze vermoorden? Nee, dat kan weer alleen in Japan.
Op de afbeelding hieronder kun je duidelijk zien dat de Japanner zijn collector's edition heeft gesloopt, en de figurine van Ryu Hayabusa zelfs in zijn hart gestoken heeft. We moeten vaker dit soort originele acties krijgen voor teleurstellende games, want onze tafels liggen ondertussen wel vol met al die onderzetters.
Meer van deze auteur
Bekijk profiel-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties