Ryu Hayabusa op brute wijze vermoord
Het lijkt erop dat Ninja Gaiden 3 zijn voorgangers niet waardig is. Fans van de serie zijn teleurgesteld, maar de ene persoon is de ander niet, en die ene persoon moet zijn teleurstelling nu weer lekker overdrijven. Een Japanse gamer was zo teleurgesteld in Team Ninja dat hij zijn disc doormidden heeft gebroken. Dit gebeurd wel vaker, maar dan ook nog eens de hoofdpersoon op brute wijze vermoorden? Nee, dat kan weer alleen in Japan.
Op de afbeelding hieronder kun je duidelijk zien dat de Japanner zijn collector's edition heeft gesloopt, en de figurine van Ryu Hayabusa zelfs in zijn hart gestoken heeft. We moeten vaker dit soort originele acties krijgen voor teleurstellende games, want onze tafels liggen ondertussen wel vol met al die onderzetters.
Meer van deze auteur
Bekijk profiel-
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties -
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie