SEGA maakt verlies en stopt ontwikkelingen van games
In deze slechte tijden maken veel bedrijven verlies. Zo ook SEGA. SEGA Sammy heeft namelijk bekendgemaakt dat het bedrijf zo'n 7,1 miljard Japanse Yen verlies heeft geleden. Omgerekend is dit 64,8 miljoen euro. Zoals waarschijnlijk verwacht hebben deze cijfers slechte gevolgen.
SEGA focust zich op software, aangezien de hardware niet succesvol bleek. De inkomsten komen dus vooral van games. SEGA heeft een aantal succesvolle franchises, zoals Football Manager, Total War, Aliens en Sonic The Hedhehog. Dat is zeker een voordeel voor de Westerse markt, aangezien SEGA heeft besloten om minder games in Europa en Noord-Amerika uit te gaan geven. De bekende franchises worden echter nog wel uitgegeven.
Daarnaast heeft SEGA de ontwikkeling van een aantal games al stopgezet. Dit moet volgens SEGA zeker besparen, aangezien een aantal mensen worden ontslagen. Deze kunnen, door het stopzetten van de ontwikkelingen van games, niet meer aan het werk.
Het is nog niet bekend om welke titels het gaat, en het is ook nog niet bekend welke titels wij niet meer zullen ontvangen in Europa en Noord-Amerika. We houden jullie op de hoogte van de ontwikkelingen.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
3 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
2 reacties
Ik vind dat we sowieso SEGA overeind moeten houden met zijn allen. Die uitgever is een grote naam in de gameindustrie. Die mag niet wegvallen.
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.