Sledgehammer bezig aan nieuwe Call of Duty
Het is weer zover. Call of Duty: Black Ops 2 is nog niet eens verschenen, of het volgende deel wordt al ontworpen. Dit nieuwe deel is bevestigd door een vacature die ontwikkelaar Sledgehammer op haar website plaatste.
Sledgehammer kennen we allemaal nog van hun samenwerking met Infinity Ward, maar het is nog niet duidelijk of ze voor dit nieuwe deel weer een verbond sluiten met Infinity Ward. Volgens Glen Schofield zegt dat hij zeker weer met Infinity Ward zou samenwerken, maar of dit ook het geval is, is nog onbekend.
De vacature laat duidelijk blijken dat een nieuwe Call of Duty ontwikkeld wordt:
Create the most exceptional real-time effects with hyper realism for the next Call of Duty game.
Duidelijke taal dus van Sledgehammer. Hebben we nog een beetje zin in een volgende Call of Duty, of wachten jullie eerst nog even op de nieuwe Black Ops? Laat het ons hieronder weten!
Meer van deze auteur
Bekijk profiel-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties