Sony aangeklaagd voor het beperken van aankopen

Sony Interactive Entertainment krijgt een onrechtvaardige monopoly door het aankopen van PlayStation games te beperken tot hun eigen Store. Hiervoor wordt Sony door consumenten aangeklaagd.

De gamers die de aanklacht hebben ingediend, geven aan dat Sony het al twee jaar niet meer toestaat als derde partijen, waaronder Amazon, Best Buy en Walmart, download codes voor PlayStation games verkopen. Het resultaat hiervan is dat de PlayStation Store de enige plek is waar je digitale PlayStation games kunt kopen. 'Sony's monopoly stelt hen in staat om super competitieve prijzen te vragen voor digitale PlayStation games, die een stuk hoger liggen dan de prijzen van zowel digitale als fysieke exemplaren van die games die via een derde partij worden verkocht', zeggen de aanklagers. Dit zou betekenen dat mensen uiteindelijk zo'n 175% meer betalen voor digitale games dan de fysieke versie ervan. Sony heeft nog niet op de aanklacht gereageerd.

De aanklacht tegen Sony kwam vanochtend naar buiten, maar is op dit moment nog niet opgepakt door de rechtbank.

Eilish Janssen
Eilish Janssen Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 55 reviews 1256 artikelen geplaatst

Je zou het haast niet zeggen, maar Eilish heeft een passie voor alles dat de "normale mens" de stuipen op het lijf jaagt. Haar stapel dekentjes is torenhoog en wanneer de zon zijn oogjes sluit, wikkelt ze zich in haar coconnetje om zich onder te dompelen in menig nachtmerrie. Vergis je echter niet, Eilish is altijd vlijmscherp. Ze scheidt het kaf van het koren en weet het laatste nieuws recht voor je raap te brengen.

Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord