Sony haalt eerste mijlpaal binnen met de Vita
Vanochtend hebben jullie allemaal kunnen lezen hoeveel procent van de mensen de 3G of de wifi-versie hebben aangeschaft, maar Sony heeft nu ook nog iets anders bekendgemaakt.
Het betreft de verkoop van de nieuwe handheld. Hij is wereldwijd 1.2 miljoen keer over de toonbank heen gegaan. Daarmee hebben ze meteen al de eerste mijlpaal op zak. Sony gaat natuurlijk gewoon door met de verkoop om zo snel mogelijk meer exemplaren te kunnen verkopen. Natuurlijk kun je op Gameliner.nl meer nieuws over dit onderwerp vinden.
De PlayStation Vita ligt al een klein weekje in de winkels. Laat ons weten wat je van het apparaat vindt en of je hoopt op meer verkopen.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties