Sony klaagt Kevin Butler aan

Welke PlayStation-fanaat kent hem niet, Jerry Lambert, beter bekend als het typetje Kevin Butler, wordt door Sony aangeklaagd. Waarom? Omdat de beste man met een Wii speelde in een reclame voor het bandenmerk Bridgestone.

De heisa gaat om het feit dat in de reclame van Bridgestone Kevin Butler de Wii promoot vanwege een actie waarbij mensen een Wii konden winnen bij de bandenfabrikant. De bewuste reclame is kort na de eerste uitzendingen neergehaald en aangepast, maar je kan het origineel hier nog bekijken.

De reden van de aanklacht is dat volgens Sony het onder andere te verwarrend zou zijn als een typetje dat met de PlayStation-branche wordt geassocieerd met reclame zou maken voor de producten van andere merken. Dit zou namelijk schadend zijn voor Sony. Ook zou het contractbreuk zijn en een onrechtmatige onderbreking zijn met de relatie tussen beide partijen op basis van het contract.

Een rechtmatige aanklacht of gewoon grote onzin? Laat je mening erover hieronder horen!