Sony moet miljoenenboete betalen
Sony Europa moet van de Australische competitie- en consumentencommissie drie en een half miljoen Australische dollars betalen vanwege het schenden van consumentenrechten. Dit heeft de federale rechtbank in Australië vandaag bekendgemaakt.
De Australische competitie- en consumentencommissie heeft gerapporteerd dat Sony Europa, waarvan Sony Australië onderdeel is, omgerekend ruim twee miljoen euro moet betalen. Dit komt omdat Sony volgens de rechtbank valse en misleidende verklaringen op hun website en tegen Australische consumenten hebben gemaakt. Een aantal consumenten zijn namelijk van mening dat zij games hebben gekocht die niet verwachtingen hebben waargemaakt. Toen zij dit hebben aangekaart bij PlayStation werd hen verteld dat ze geen restitutie ontvangen als de game al was geïnstalleerd of wanneer er twee weken waren gepasseerd. Omdat dit in strijd is met de Australische consumentenwetten wordt Sony hier nu voor beboet.

Maar goed dat dan de PlayStation 5 snel uitkomt, ook al is het onthullingsevenement laatst uitgesteld.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties